Cookies

Náš web potřebuje pro přizpůsobení obsahu a analýzu návštevnosti váš souhlas. Souhlas vyjádříte kliknutím na tlačidlo "OK". Více informací
Svúj souhlas můžete odmítnout zde.

Aktuality

Právní vzdělávání farmaceutů otevřeno

20. 6. 2017

Právní vzdělávání farmaceutů otevřeno

Ve spolupráci s Mgr. Liborem Štajerem z advokátní kanceláře KMVS jsme připravili elektronické vzdělávání farmaceutů akreditované ČLnK zaměřené na zdravotnické právo.

Kurzy seznamují se základními právními normami důležitými pro práci farmaceuta a správnou lékárnickou praxí.

Do základního cyklu budou postupně zařazeny tři kurzy s testem znalostí, za něž bude možné získat kredity do celoživotního vzdělání ČLnK. Dále bude edukace obsahovat právní poradnu a každý měsíc jednu aktualitu k rozšíření právního povědomí.

Kdo je Mgr. Libor Štajer

Libor Štajer je jedním ze čtyř zakládajících partnerů advokátní kanceláře KMVS.  Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a již během studia získal cenné pracovní zkušenosti jako account manager v reklamní agentuře AETNA, spol. s r.o. a při pracovní stáži v USA. Začátek své právní praxe pak  v AK Winter & spol. spojil především s  reklamou, médii a autorským právem. Právní praxi vykonává více než 15 let, od 1.1.2006 je partnerem AK KMVS.

Mgr. Štajer se specializuje na oblast farmaceutického práva (od registrace léčiv až po jejich uvádění na trh, cenovou regulaci a stanovení úhrad léčivých přípravků, regulaci reklamy atd.), obchodního práva (s důrazem na právo korporátní), závazkového práva a pracovního práva. Během své praxe četně publikoval a spolupracoval s řadou médií a současně se věnuje přednáškové a lektorské činnosti v oblasti farmaceutického a zdravotnického práva.