Cookies

Náš web potřebuje pro přizpůsobení obsahu a analýzu návštevnosti váš souhlas. Souhlas vyjádříte kliknutím na tlačidlo "OK". Více informací
Svúj souhlas můžete odmítnout zde.

Můj účet

Přihlášení

Obnova hesla

Vytvoření účtu


Zatržením a stisknutím tlačítka „Vytvořit účet“ žádáte o vytvoření uživatelského účtu dle Podmínek užívání, které se zavazujete dodržovat a berete na vědomí, že správce MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem vedení tohoto účtu pro vzdělávání. Účet je možno kdykoliv zrušit. Více informací o zpracování osobních údajů včetně Vašich práv je uvedeno v Informaci o zpracování osobních údajů.


Zatržením tohoto pole navíc žádáte o zasílání newsletteru (odběr novinek, odborných a marketingových informací a pozvánek na další akce včetně marketingové komunikace podle zákona č. 351/2011 Sb. o elektronických komunikacích*) a souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro tento účel. Souhlas můžete kdykoliv odvolat a máte právo na námitky proti provádění přímého marketingu. Více informací o zpracování osobních údajů včetně Vašich práv je uvedeno v Informaci o zpracování osobních údajů.